ABL90 FLEX kan gazı analizörü

Kan Gazı > ABL90 FLEX kan gazı analizörü


ABL90 FLEX kan gazı analizörü

Kısa test süresi ile anında teşhis ve tedavi
Zaman sizin için önemliyse, ABL90 FLEX kan gazı analizörü ihtiyaçlarınıza uygundur. Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Acil Servis gibi zorlu hastane departmanları için özel olarak tasarlanmış olan ABL90 FLEX analizörü, bir sonraki numune için her zaman hazırdır.

Yalnızca 35 saniye içinde, kaset tabanlı ABL90 FLEX analizörümüz, 65 μL kadar az bir numuneden 17 ölçülen parametre çalışabilmektedir. safePICO enjektörleri ve ABL90 FLEX analizöründeki entegre numune karıştırıcısını kullanarak, kan numunelerinizin sadece 7 saniye içinde standartlara uygun şekilde karıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

ABL90 FLEX analizörü ile çalıştığınızda uyumluluk da kolayca sağlanır. Analizörde entegre olarak sunulan otomatik kalite kontrol çözümleri, sürekli sistem analiz kontrollerini gerçekleştirerek, gerektiğinde otomatik düzeltmeler yapar.

Taşınabilirlik
ABL90 FLEX analizörü batarya üzerinde aktiftir ve hastane ağına WiFi ile bağlanabilir.

Kullanıcılar, ABL90 FLEX analizörünün kolay kullanım özelliğinden çok memnundurlar. İhtiyacınıza göre, 100, 300, 600 veya 900 testli kasetler arasından seçebilirsiniz.

ABL90 FLEX analizörünün bakımı kolaydır ve sarf malzemelerinin 30 güne varan kullanım ömrü vardır. Ön uyarıları özelleştirebilir ve bir sarf malzemeyi kolayca başka bir ABL90 FLEX analizörü üzerinde tekrar kullanabilirsiniz.

ABL90 FLEX analizörü, AQURE POC veri yönetim sistemine tam bir IT bağlantısı sağlar ve Radiometer’in 1st Automatic çözümünün bir parçası olarak kullanılabilir.